Tel. +371 26 10 34 35 info@albatross.lvOfiss: Rīga, Kurzemes prospekts 3
vk  latvia flag 256  russia flag 256

Audzinātāju skola

Datumi: 13.04. - 15.04.2018.
Vieta: atpūtas komplekss "Albatross", Ķesterciems, Engures pagasts, Engures novads

Cena - 70 EUR/per.

Lieliska iespēja iegūt jaunas un noderīgas zināšanas gan tiem, kas tikai plāno sākt strādāt nometnēs, gan arī tiem, kam jau ir pieredze darbā ar bērniem nometnēs.

Nometņu audzinātāju skolas (mācību semināra) laikā dalībnieki iejutīsies reālā nometnes atmosfērā! Dalībnieki vienlaikus paši būs gan "bērni", kas atbraukuši uz īstu nometni, gan arī pieaugušie, kas teorētiskā un praktiskā ceļā iegūs jaunas zināšanas par nometņu audzinātāju darbu. Iejušanās reālā nometnes atmosfērā ļaus ne tikai labāk izprast audzinātāju darba specifiku, bet sniegs arī daudz pozitīvus iespaidus un emocijas.

Tāpat skolas laikā Jums būs iespēja uzzināt par citu nometņu audzinātāju un organizatoru pieredzi, pastāstīt savējo, iepriekš iepazīties ar iespējamiem nākotnes kolēģiem un vadītājiem.

Lekciju un praktisko nodarbību vadītāji:
- Aleksandrs Ivanovs (Rīga, Latvija) - nometnes „Albatross” programmas vadītājs ar pieredzi nometņu audzinātāja un animatora darbā;
- Sergejs Lapšins (Maskava, Krievija) - bērnu atpūtas speciālists ar ilggadēju pieredzi, nometņu audzinātāju darba organizācijas vadītājs Maskavas atpūtas un tūrisma aģentūrā;
- Svetlana Lapšina (Maskava, Krievija) - pedagoģiskās grupas "A2" vadītāja.

Nometņu audzinātāju skolas lekcijas un praktiskās nodarbības pamatā notiks krievu valodā.

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA PAR PROGRAMMU UN NOMETŅU AUDZINĀTĀJU SKOLAS TĒMAS ŠEIT.

Katrs dalībnieks saņems metodiskos materiālus un savu individuālo nometņu audzinātāju skolas "dienasgrāmatu", kuru aizpildīs skolas laikā. Šie materiāli un "dienasgrāmata" vēlāk Jums būs lielisks palīgs reālā darbā ar bērniem.

Pēc mācību semināra visi programmas dalībnieki saņem "Albatrosa" sertifikātu.

Visi mācību semināra dalībnieki saņems daudz pozitīvu emociju, nenovērtējamu pieredzi un vērtīgas prasmes pedagoģijas, psiholoģijas, spēļu tehnikas, komunikācijas jomās, kas noderēs praktiski jebkurā profesionālajā sfērā!

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu info@albatross.lv (jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods).