Tel. +371 26 10 34 35 info@albatross.lvOfiss: Rīga, Kurzemes prospekts 3
vk  latvia flag 256  russia flag 256

Atpūtas komplekss

Teritorija1 Jura gulbji 385x257 Priezu mezs 385x257

Atpūtas komplekss "Albatross" atrodas 70 km no Rīgas, 30 km attālumā no kūrortpilsētas Jūrmalas, Ķesterciemā, Baltijas jūras krastā, ļoti skaistā vietā ar pozitīvu enerģiju, gaišu priežu mežu, skaistām balto smilšu kāpām un ar vērtīgo jodu bagātināts gaisu.

Teritorija un infrastruktūra.
Jaunatnes tūrisma mītnes „Albatross” plašā teritorija (10ha) atgādina nelielu parku, jo savulaik apzaļumošanas darbus šeit veicis Rīgas botāniskais dārzs, tādēļ te sastopami arī unikāli skuju un lapu koki. Jaunatnes tūrisma mītnes teritorijā atrodas:

  • vairāki divstāvu un trīsstāvu dzīvojamie korpusi, kuros vienlaikus iespējams uzņemt 624 viesus,
  • divstāvu klubs, kurā atrodas liela aktu zāle (265 m2, lamināts) pasākumiem, diskotēkām, deju nodarbībām, spēļu zāle ar galda tenisa un novusa galdiem, ēdnīca un bufete-kiosks (vasaras sezonā), kur iespējams iegādāties kādu kārumu,
  • slēgtais baseins (trīs 25 m celiņi, ūdens temperatūra 28 °C),
  • zāle pasākumiem, deju nodarbībām (140 m2, lamināts),
  • mazā zāle (112 m2, lamināts),
  • klasītes pulciņiem, radošajām darbnīcām, grupu vietām,
  • futbola, basketbola un volejbola laukumi,
  • vingrošanas stieņi.

Pludmale.
Apmēram 3 minūšu gājiena attālumā atrodas lieliska smilšu pludmale, kurā ir arī volejbola laukums. Lēzena ieeja jūrā, peldvieta norobežota ar bojām.

Izmitināšana.
Izmitināšana 1 vai 2 istabu numuros ar ērtībām (duša, WC, izlietne) pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem istabiņā. Karstais un aukstais ūdens tiek nodrošināts visu diennakti. Katrā numurā gultas, naktsskapītis, drēbju skapis, spogulis. Mitrā uzkopšana katru dienu, gultas veļas maiņa – 1 reizi 7 – 10 dienās.

Ēdināšana.
Vasaras sezonā ēdienreizes pēc sabalansētas ēdienkartes tiek gatavotas uz vietas kompleksa ēdnīcā. Ziemas sezonā arī iespējams nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus.

Teritorija2 istaba Terotorija3

 „ALBATROSA” VĒSTURE UN MŪSDIENAS
«Albatross» - tas ir kā laimīgas un bezrūpīgas bērnības simbols tai paaudzei, kam šodien jau pāri četrdesmit un kas savā tālajā bērnībā reiz baudījusi atpūtu pionieru nometnē Ķesterciemā. Tas ir arī radošas jaunības un romantikas simbols tiem daudzajiem studentiem, kas strādājuši «Albatrosā» daudzu gadu garumā.

Bērnu nometni (vai tajā laikā pionieru nometni) 1974. gadā dibināja apvienība „Radiotehnika”. Darba sistēma, atpūtas programma un tās nodrošinājums, atpūtas organizēšanas kvalitāte gadu no gada pilnveidojās. Tika piesaistīti labākie pedagogi, un nometne vienas maiņas laikā uzņēma apmēram tūkstoti bērnus ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm.
Laika gaitā «Albatrosu» sāka saukt par ziemeļu Arteku. Paaudzes mainījās, un nu jau bijušo «Albatrosa» dalībnieku bērni brauca uz šo mazo „pasaku zemi”. Vēlāk «Albatross» nomainīja nosaukumu un kļuva par bērnu atveseļošanās kompleksu, bet joprojām palika iemīļota atpūtas vieta bērniem un jauniešiem. «Albatross» turpina atdzimt, vecāki, kas pie mums ved savus bērnus, ar lepnumu atceras un stāsta viņiem par šīs vietas apbrīnojamo pagātni un kopā ar mums priecājas, ka «Albatrosam» ir tagadne. Tas ir savādāks, bet joprojām «Albatross» - laimīgas un bezrūpīgas bērnības simbols nu jau mūsdienu bērniem.

Šodien „Albatross” ir ne tikai bērnu nometne, bet jaunatnes tūrisma mītne ar daudz plašāku pakalpojumu piedāvājumu, dažādākiem viesiem un progresīvu attīstības virzienu. Mēs daudz strādājam, lai iegūtu arvien jaunus un jaunus sadarbības partnerus ne tikai Latvijas tirgū, bet arī ārpus tā.