Tel. +371 26 10 34 35 info@albatross.lvOfiss: Rīga, Kurzemes prospekts 3
vk  RU LV

Jaunatnes tūrisma mītne "Albatross" atrodas Engures pagasta Ķesterciemā, jūras krastā, ļoti skaistā vietā ar pozitīvu enerģētiku, gaišu priežu mežu un jūras kāpām (70 km no Rīgas, 30 km attālumā no kūrortpilsētas Jūrmalas).
Piedāvājam izmitināšanu un ēdināšanu dažādām grupām un organizācijām, vasaras sezonā vieta īpaši piemērota bērnu nometņu organizēšanai.
Mūsu pastāvīgo klientu lokā ir dažādi deju, sporta un radošie kolektīvi, valodu skolas, studentu grupas, biedrības, reliģiskās draudzes u.c. Jau daudzu gadu garumā sadarbojamies ar labdarības fondu "Nāc līdzās", kas katru vasaru rīko pie mums radošo nometni, kuras laikā gatavojas arī savam lielajam Ziemassvētku labdarības koncertam.

Izmitināšana.
2-stāvu un 3-stāvu korpusos, 1 - 2 istabu numuros (istabā 3 - 4 personas) ar ērtībām (duša, izlietne, WC). Katrā korpusā iespējams izmitināt no 80 līdz 120 personām atkarībā no ēkas plānojuma un stāvu skaita.

Ēdināšana.
Ēdienreizes pēc sabalansētas ēdienkartes četras reizes dienā (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas) tiek gatavotas uz vietas nometnes ēdnīcā.

Teritorija un infrastruktūra.
Jaunatnes tūrisma mītnes „Albatross” plašā teritorija (10ha) atgādina nelielu parku, jo savulaik apzaļumošanas darbus šeit veicis Rīgas botāniskais dārzs, tādēļ te sastopami arī unikāli skuju un lapu koki.
Jaunatnes tūrisma mītnes teritorijā atrodas:
- vairāki divstāvu un trīsstāvu dzīvojamie korpusi, kuros vienlaikus iespējams uzņemt 624 viesus,
- divstāvu klubs, kurā atrodas liela aktu zāle (265 m2, lamināts) pasākumiem, diskotēkām, deju nodarbībām, spēļu zāle ar galda tenisa un novusa galdiem, ēdnīca un bufete-kiosks (vasaras sezonā), kur iespējams iegādāties kādu kārumu,
- slēgtais baseins (trīs 25 m celiņi, ūdens temperatūra 28 °C),
- zāle pasākumiem, deju nodarbībām (140 m2, lamināts),
- mazā zāle (112 m2, lamināts),
- klasītes pulciņiem, radošajām darbnīcām, grupu vietām,
- futbola, basketbola un volejbola laukumi,
- vingrošanas stieņi.

Pludmale.
Apmēram 3 minūšu gājiena attālumā atrodas lieliska smilšu pludmale, kurā ir arī volejbola laukums. Lēzena ieeja jūrā, peldvieta norobežota ar bojām.

Vasaras sezona 2017