fbpx

Kas gaida bērnu 2024.gada sezonā nometnēs?

Šogad mēs esam Jums sarūpējuši daudz interesanta! Mūsu vasaras diennakts nometnes pie jūras norisināsies Engurē, Bulgārijā un Kiprā. 

Esam ļoti iemīlējuši jūru un lielisko atmodfēru ko tā sniedz. Tādēļ visas mūsu nometnes mēs cenšamies organizēt tai tuvumā, lai bērni var izbaudīt īstu vasaras prieku smilšainā pludmalē un peldoties viļņos. Lai bērnība paliktu atmiņā.

Ar nometnēm Engurē viss paliek pa vecam, jo esam sapratuši ka vecākiem tiešām ir daudz ērtāk atvest un izņemt bērnu nedēļas nogalēs. Taču uz ārzemju nometnēm mēs lidosim ar lidmašīnām, kas nozīmē, ka tiekamies mēs lidostā dažas stundas pirms lidojuma, lai pārbaudītu visus dokumentus un visu paspētu bez steigas.

Tie, kas brauc pie mums katru gadu noteikti zin, ka primāri mēs rūpējamies par bērnu drošību, tāpēc visās nometnēs mums vienmēr ir apdrošināšana un uzmanīgi, pieredzējuši audzinātāji un vadītāji. Katrā nometnē strādā vismaz viens nometnes vadītājs ar atbilstošu sertifikātu un pieredzi, kurš spēj vadīt kolektīvu, bērnus un laicīgi paredzēt un reaģēt jebkurās situācijās.

Un protams nedrīkst aizmirst, ka bērniem ir kārtīgi jāizdauzās un jāatpūšās no viņu ikdienas. Tāpēc mēs cenšamies rūpīgi pārdomāt mūsu programmas un papildināt tās ar dažādām aktivitātēm. Tā kā esam iegādājušies lāzertagu un virtuālās realitātes brilles, to mēs izmantojam katru nometni, taču papildus tam nāk arī parējās izklaides – piepūšamās atrakcijas, putu ballītes, karuseļi, ekskursijas uz dažādām vietām un daudz kas cits, ar ko mēs papildinām nometnes.

Tā kā mēs paši esam sporta fani, to mēs integrējam arī visās mūsu nometnēs. Ikdienā programmā mums ir fitnesa stundiņa (15:00 – 16:00) kuras laikā visa nometne kopīgi sporto un uzlabo savu fizisko stāvokli. Arī sporta izklaides ir tas, ko mēs darām ikdienā, jo bērniem tās ļoti patīk un nāk par labu. Mēs spēlējam kā standarta sporta spēles – futbolu, basketbolu, volejbolu, tā arī populārās nometņu spēles – konusu spēle, pionierbolu, varavīksni, Star Team, meža rotaļa, vakara trase, karoga ieņemšana un t.t.

Parasti šādas lielās sporta spēles notiek pēc launaga, apmēram pēc 17:00 un vakarā mums parasti ir paredzēti vakara pasākumi, kurus bērni gaida ar nepacietību. Mēs vadām tādus populāros nometņu pasākumus kā: Eirovīzija, Miss un misters Albatross, Komēdiju klubs, brīnumu lauks, deju battli un t.t. Tā kā mēs daudz sportojam un tērējam enerģiju mums mēdz būt arī atslodzes dienas kurās vakarā mēs ar gardumiem skatāmies uz lielā ekrāna filmu visi kopā, bērni satinās plediņos un mājīgi smejas pie kādas bērnu komēdijas. 

Un beigās vēlamies Jums pastāstīt par mūsu lieliskajiem pavāriem. Par viņiem nedrīkst aizmirst, jo tik gardi un ar mīlestību mūs baro tikai mājās. Cik forši atnākt brokastīs un iekost svaigi izceptas pankūkas ar ievārījumu vai tikko pagatavoto putru. Pudienās viss kā pienākas garda zupiņa un otrais. Uz galda vienmēr ir svaigi dārzeņi, kompots un dažādas mērcītes, kā arī bērni var paši regulēt un likt klāt ja vēlas papildus porciju. Ēdiens tiešām ir ļoti garšīgs jo šīm viesu namam ir sava virtuve un profesionāļi pavāri ar milzīgu pieredzi. Mūsu kolektīvs ar viņiem vienmēr draudzējas un mēs bieži apspriežam ko kad vislabāk pasniegt, lai arī ēdiens iederētos programmā.

Esam izstāstījuši diezgan daudz. Turpmākos rakstos centīsimies Jums sīkāk izstāstīt par dažādm spēlēm un citām interesantām nometnes nodarbēm. Jauku mums visiem šo 2024.gada sezonu!